Balla stixx ürünü kızımın diz ameliyatı sürecinde tavsiye üzerine satın aldım .evde bunların doğru olmadığına dair tartışma çıkınca:)size sormak istedim iyi çalışmalar

Nilgün k.

Sevgili Nilgün Kesgin,

HARIBO, 100 yıldır sadece şekerleme üreten, çocuk ya da büyük herkesin mutlu olduğu zamanlarda atıştırmalık olarak tercih ettiği birbirinden eğlenceli şekerlemelerin üreticisi, köklü bir aile şirketidir. Tüketicilerimiz ürünlerimizi atıştırmalık ve şekerleme tüketimleri kapsamında tercih etmektedir. Şekerleme ürünleri ana öğün veya sağlık ürünü değildir, HARIBO olarak hiçbir zaman bu yönde bir tavsiyemiz bulunmamaktadır.

HARIBO olarak, Türkiye'de ürettiğimiz ve Türkiye dahil 60'a yakın Müslüman ülkede satışa sunduğumuz ürünlerimizde kullanılan jelatinin kaynağını, helal sertifikalarımızla birlikte tüketicilerimizin bilgisine sunmayı önemsiyoruz. Sığır jelatini saflaştırılmış bir proteindir ve kemik gibi bazı hayvansal dokularda bulunan kolajenden elde edildiği bilimsel bir gerçektir. Bu bilgiyi siz tüketicilerimizle paylaşmamızın sebebi toplumsal ve dini hassasiyetlere gösterdiğimiz saygıdan ileri gelmektedir.

Sevgilerimizle, HARIBO Türkiye

İlgili Sorular