DİĞER

8 TARIHCE 3

Hediye çarkı çevir kampanyasına katılmak için haribo aldım.sonra sitede gösterdiği gibi bilgilerimi doldurdum.en son aşamada hediye çarkının olduğu sayfa hemen açılıp tekrar kapanıyor.bu yüzden çarkı çeviremiyorum. Yardımcı olur musunuz

Sevgili Akif,

HARIBO Altın Ayıcık’ın 100. yaşına özel sunduğumuz kampanyaya katılıp, çarkı çevirmek için öncelikle hariboylacevirkazan.com sitesi üzerinden üye olmanız gerekmektedir. Üye olmanıza rağmen çarkı çeviremediyseniz, bu durum sistemin belirli bir süreyi geçince güvenlik amacıyla otomatik olarak üye çıkısı yapmasından kaynaklanmaktadır. Siteyi tekrar açıp üye bilgilerinizle giriş yapmanız durumunda paketten çıkan kodunuzu girerek çarkı döndürebilirsiniz.  

Sevgilerimizle,

HARIBO Türkiye

arrow.pngCevabı Gör
3 SERTIFIKALAR 3

Maaş ve sosyal haklar hakkında bilgi alicaktim

Sevgili Refik,

HARIBO olarak çalışma arkadaşlarımızın yan hakları konusunda adil olma ve bu konuda sağladığımız güven ortamı ile çalışan bağlılığını artırma önceliğiyle hareket ediyoruz. Şirket hedeflerinin gerçekleştirilmesi ve bu hedeflerin üzerinde iş sonuçlarının elde edilmesini desteklemek üzere başarıları ödüllendiriyor, çalışma kültürümüzde performansa önemli bir yer veriyoruz. Bunların yanı sıra; standart yan hakları koruduğumuz şirket politikamızda, çalışma arkadaşlarımızın motivasyonunu yüksek tutacak, koşullara göre çeşitlilik gösteren ve sosyal durumlarını da göz önüne alarak değerlendirdiğimiz seçenekler sunuyoruz.

Sevgilerimizle,

HARIBO Türkiye

arrow.pngCevabı Gör
2 ENCOKMERAK 3

Merhaba, çölyak hastası olarak ürünlerinizi gönül rahatlığı ile tüketebilir miyim ?

Sevgili Alper Serhat Kahveci,

HARIBO Türkiye olarak ürünlerimiz buğday ve buğday türevi bir madde içermemektedir.

Bununla birlikte üretim için kullanılan hammaddelerin üretim prosesleri etki alanımız dışında olduğu için, istisnai olarak buğday içeren ürünlerle temas etmiş olabilirler.

Bu nedenle ürün ambalajlarımıza tüketicilerimizi bilgilendirmek amacıyla “iz miktarda” bilgisini eklemekteyiz. Ürünleri tüketmeden önce, ambalajlarındaki bileşen listelerini her zaman kontrol etmenizi öneririz. Etiketlenmesi gereken alerjenler, içerik listesinde koyu renkle vurgulanmıştır.

Ürünlerimizde herhangi bir alerjen madde bulunması durumunda ürün etiketinde bildirilmektedir.

Sevgilerimizle,

HARIBO Türkiye

arrow.pngCevabı Gör
2 ENCOKMERAK 3

haribonun özellikleri

Sevgili Eylül Kayalık,

HARIBO olarak uzun yıllardır ”Çocuk ya da büyük ol, HARIBO’yla mutlu ol” söylemimizle tüm tüketicilerimizle mutluluk ekseninde buluşuyoruz. HARIBO Türkiye olarak İstanbul - Hadımköy’de yer alan fabrikamızda üretimlerimizi gerçekleştiriyor, buradaki fabrikamızdan birçok ülkeye helal üretim ürünlerimizi ihraç ediyoruz. ürünlerimizde  insan vücudu tarafından kolaylıkla ve tamamen sindirilebilir bir protein olan sığır jelatinini kullanıyoruz. Tüketici sağlığına ve doğaya duyarlı bir marka olarak ürünlerimizi renklendirirken gerçek bitki özü ve meyvelerin renklerinden yararlanıyoruz. HARIBO Türkiye olarak ürettiğimiz tüm çeşitlerimiz “Helal ürün” sertifikasına sahiptir.

Sevgilerimizle,

HARIBO Türkiye

arrow.pngCevabı Gör