HARIBO’nun kalite standartları nelerdir?

Yasemin Ö.

HARIBO’nun ürün kalitesi ve hizmet standartlarındaki titiz yaklaşımı yüz yıllık bir şirket kültürünün birikimi ve eseridir. ürünlerimizi yüksek kalite standartlarımızdan ödün vermeden üretiyoruz. Sadece gıda mühendislerimizin onayladığı, mükemmel olan hammaddeleri kullanıyoruz.

HARIBO’da kalite yönetimi; üretimden dağıtıma, müşteri ilişkilerinden son tüketiciye kadar hemen her noktada varlığını hissettirir. Yumuşak şeker sektöründeki liderliği ve kalite yaklaşımı sayesinde, HARIBO Almanya fabrikasının 15 yıl boyunca üstün başarı konusunda onur belgesi alması tesadüf değildir.

Bu geleneğe ve iş kültürüne bağlı olarak HARIBO Türkiye de kalite yönetimini dünya gıda endüstrisi normlarında ve daima yüksekte tutma çabasındadır. 

HARIBO Türkiye ürünlerinin güvenliği ve kalitesi ise titizliği ile dünya ölçeğinde saygın bir kurum olan Alman TüV (Technischer überwachungs Verein - Teknik Denetim Kurumu) tarafından yapılan bir değerleme ile ölçümlenmiş ve FSSC 22000 (Food Safety System Certification – Gıda Güvenliği Sistemi Sertifikası) ile kalitesi onaylanmıştır. 

İlgili Sorular